Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/2910/virtual/www/domains/brekka.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/2910/virtual/www/domains/brekka.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php:210) in /data/web/virtuals/2910/virtual/www/domains/brekka.cz/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1197
O Brekka | Brekka - italská móda. Kvalitní oblečení pro volný čas

O Brekka

Brekka, roky báječné kreativity

Založena 1988

Společnost Brekka byla založena v roce 1988 a pro neustálé nadšení zakladatelů je dnes italskou jedničkou na trhu městské módy a doplňků pro zimní sporty s distribuční sítí po celém světě. Kolekce firmy Brekka jsou navrhovány pro globální trh a ocení je nejen sportovci, kteří se ztotožňují s firemní filozofií: zvídavost, dynamika, vysoká kvalita a funkčnost.

Distribuce

Celosvětová distribuce (mj. Švýcarsko, Rakousko, Francie, Velká Británie, Island, Řecko, Dánsko, Finsko, Rusko, Bulharsko, Rumunsko, Japonsko, ale i Německo či Česká republika) je založena na dlouhodobém partnerství a důvěře. Pozice lídra získaného mezi stávající konkurencí, se podařilo dosáhnout díky specializaci v sektoru a kontinuálnímu výzkumu.

Brekka

Nový směr

Na tak rozsáhlém poli, jako jsou doplňky pro zimní sporty a městská móda, Brekka vždy přicházela (a stále přichází) s originálními a inovativními přístupy zaměřenými především na pohodlí. Zkušený tým designéru společnosti Brekka sloučil ergonomický design s hlubokými znalostmi materiálů a tkanin. Velká pozornost je také věnována konstrukčním detailům.

Úspěch

Zvědavost, smělost, dynamičnost a vynikající kvalita. To jsou klíčové faktory, jejichž prostřednictvím se společnost Brekka stále drží na špici mezi výrobci zimních doplňků a oblečení. Dříve i dnes je cesta společnosti Brekka charakterizována sérii šťastných intuicí, týkající se jednak poptávky na trhu, jednak výběru obchodních partnerů.

Například známého kapesního skládacího lehátka pro lyžaře „Amaka Ski” se prodalo přes 100.000 kusů po celém světě. Tento úspěch bezprostředně následoval další inovativní produkt. „Face Mask”, maska na obličej, kterou propagoval i samotný Alberto Tomba spolu s dalšími předními italskými lyžaři.

Dalšími klíčovými produkty, které společnost Brekka uvedla na trh, jsou např. „Walksun”, praktické pouzdro na opalovací krém, který se dá připnout na zápěstí, nebo vtipné “Fun Caps” and “Rabbit Caps”, jež představují nové pojetí fleecové čepice s módními vzory a designem. Pro malé děti je určena kolekce s hravými zvířátky a zábavnými postavičkami.

Základem produkce společnosti Brekka však byly, jsou i budou nápadité kolekce oblečení do města, na hory i do přírody. Kvalitní a mimořádně pohledné bundy, mikiny, kalhoty, čepice, rukavice nebo šály udávají módní směr volnočasového oblečení a jsou dokonce inspirací i pro další oděvní producenty. Zejména však přináší radost zákazníkům, kteří si užívají stávající produkty a těší se na kolekce nové.

Brekka

Kolekce pro každého

Společnost každým rokem rozšiřuje svůj sortiment. Každý produkt z kolekce Urban, Active a Junior pro muže, ženy a děti zaujme bohatou paletou barev a širokým výběrem nejrůznějších modelů.

Kolekce Urban prezentuje moderní a trendy oblečení pro každodenní použití, charakterizované přitažlivými liniemi a módními barvami. Kolekce nabízí i sportovní oblečení a oblečení pro volný čas. SoftShell, fleece, svrchní vrstvy, bundy i spodní prádlo, garantující vysoký teplotní komfort a odolnost proti větru díky funkčním a komfortním materiálům, jsou ideálním řešením pro sport, ale i pro každodenní nošení.

Kolekce Active nabízí vysoce funkční řešení věnované horským sportům, bohaté na výjimečné detaily a vyráběné z high-tech a high-performance materiálů, pro snadnější pohyb, ochranu a komfort v jakýchkoli klimatických podmínkách, a to i v těch nejextrémnějších.

Kolekce Junior je dětskou kategorií odvozenou od dospělých kolekcí Urban a Active. Nabízí tak shodně moderní a trendy oblečení pro každodenní použití spolu se sportovní řadou pro ochranu a komfort v jakýchkoli klimatických podmínkách. Bonusem je líbívý design, jež zaujme nejenom děti.

Nová perspektiva

Touha prozkoumat i ty nejzazší hranice byla základem pro vytvoření “Brekka Lab” – projektu, který shromažďuje nejsmělejší myšlenky, rozvíjí vášeň pro design, kombinuje neobvyklé materiály a tím vytváří jedinečné oblečení a příslušenství, které se stane opravdovými ikonami.