Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/2910/virtual/www/domains/brekka.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/2910/virtual/www/domains/brekka.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php:210) in /data/web/virtuals/2910/virtual/www/domains/brekka.cz/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1197
Proč Brekka? | Brekka - italská móda. Kvalitní oblečení pro volný čas

Proč Brekka?

Brekka, jednička módy (nejen) pro volný čas

Pizza, Colosseum, Ferrari a … Brekka!

Pizza rychlé gastronomii, Colosseum okázalé architektuře, Ferrari vybroušenému automobilismu. A Brekka kvalitní volnočasové módě. Itálie si v oblasti příspěvků světu připisuje celou řadu zásahů přímo do černého. Italská móda však není rozhodně pouze Brekka. Jen v Miláně sídlí – shodně jako Brekka – celá řada věhlasných módních ikon. Namátkou Versace, Prada, Valentino, Gucci, Armani či třeba Dolce & Gabbana.

Brekka

Každá s uvedených firem samozřejmě cílí na jiného zákazníka. Brekka oslovuje především moderní klienty s dobrým vkusem, které baví vypadat dobře, přejí si oblékat se kvalitně a hlavně nechtějí jít s davem. Brekka tak svým důrazem na design celku i detailů nabízí módní produkty vyhotovené mimořádně kvalitně a zejména uchovávající jedinečnou hodnotu značky: kombinaci originálního a inovativního přístupu, nadstandardní jakosti zpracování (vč. konstrukčních detailů) a neokoukaného designu, jež se v zástupu tradičních značek jednoduše neztratí.

A nejenže neztratí … značka Brekka je na jednom z nejtvrdších módních trhů – domovské Itálii – dlouhodobě lídr v oboru městské módy (nejen) pro volný čas a doplňků pro zimní sporty.

Proč je Brekka v Itálii jedničkou?

Itálie je země módě zaslíbená. Množství módních značek je právě z Itálie (vč. těch nejvýznamnějších), dobrý vkus se saje s mateřským mlékem, nesledovat módní trendy rozhodně znamená faux pas a móda proto stále je i bude pro Italy tématem s velkým T.

Společnost Brekka se o své místo na slunci hlásí již od r. 1988. Během let se nabídka značky soustředila v oblasti oblečení pro volný čas, městské módy a doplňků pro zimní sporty. Dlouhodobě vysoká kvalita celé produkce, poutavý nebanální design a snaha být lepší, značku přivedla až mezi nejlepší. V posledních letech je proto Brekka lídrem městské módy, oblečení (nejen) pro volný čas a doplňků pro zimní sporty

Brekka

Proč bude Brekka jedničkou i pro Vás?

V České republice trh s městskou módou ovládají řetězce typu H&M, C&A, ZARA či Marks&Spencer. Nabídku sportovnějšího oblečení (nejen) pro volný čas a doplňků pro zimní sporty kontrolují tradiční značky Adidas, Puma, Nike, Reebok či nové značky jako Alpine Pro, Hannah nebo Nordblanc. Značka Brekka se v tuzemsku právě etabluje.

A právě čerstvá přítomnost na místním trhu dává značce Brekka jistý punc exkluzivity. Můžete si být jisti, že při procházce zimním střediskem se v davu bund Alpine Pro, Hannah nebo Nike rozhodně neztratíte. Stejně tak ve městě okupovaném produkty ze Zary či Marks&Spencer. Brekka je rozhodně vidět. Navíc v kvalitě zpracování, kterou ostatní značky běžně nenabízejí.

Kde produkty Brekka zakoupit?

Pro produkty Brekka je v současné době připravován výhradní eshop. Máte-li zájem o informaci k jeho spuštění, zanechte nám zprávu či si nás přidejte na Facebook.