Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/2910/virtual/www/domains/brekka.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/2910/virtual/www/domains/brekka.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php:210) in /data/web/virtuals/2910/virtual/www/domains/brekka.cz/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1197
Design Brekka | Brekka - italská móda. Kvalitní oblečení pro volný čas

Design Brekka

Italský design je jen jeden

Design Made in Italy

Je nezpochybnitelné, že Itálie dala světu nejvíce mistrů designu. Ať návrhářů oděvních, automobilových či třeba architektů, jejichž díla patří ke klenotům příslušných oborů. I proto má móda s dovětkem Made in Italy stále ten nejlepší zvuk.

Ve společnosti Brekka si váží tradice italského designu. Při návrhu nových produktů tak navazují na nejlepší projekty oděvních designerů. I proto se módou Brekka inspiruje konkurence, i proto móda Brekka přitahuje stále nové a nové zákazníky.

Brekka

Design Brekka

Design Brekka vychází z tradice nejlepších oděvních tvůrců. Nejedná se však o samoúčelné módní kreace. Naopak. Designéři Brekka po celou dobu návrhu nového produktu spolupracují s dalšími odborníky, aby výsledek sloučil mimořádný vzhled a ergonomický design s hlubokými znalostmi materiálů a tkanin. Zákazník tak dostává moderní i módní výrobek s pečlivě zpracovanými detaily, vysokou mírou ergonomie zhotovený z kvalitních materiálů. Ne nadarmo je firemní filozofií zvídavost, dynamika, vysoká kvalita a funkčnost.